Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari instalatii electrice -Sistem telecomunicatii

Număr anunț
DA32302328
Autoritate contractantă
COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
Cod CPV
79511000-9 · Servicii de centrala telefonica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.022.298 RON
Data publicării
27.12.2022 00:00
Data finalizării
28.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.022.298 RON