Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de extindere retea de joasa tensiune in Parcul Industrial EUROBUSINESS II ORADEA

Număr anunț
DA32296415
Autoritate contractantă
SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI 24734055)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.550.810 RON
Data publicării
23.12.2022 00:00
Data finalizării
28.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.550.810 RON