Ofertă acceptată Cumpărare directă

extener,ups

Număr anunț
DA32302832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI (CUI 29146099)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.871.277 RON
Data publicării
27.12.2022 00:00
Data finalizării
28.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.871.277 RON