Atribuită Anunț de participare

Achiziția de cameră ICCD, cablu de conectare și pachet software pentru proiectele de cercetare 80/PCCDI/2018 și 15/PCCDI/2018

Număr anunț
CN1022394
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234.324,28 RON
Valoare atribuită
234.324 RON
Data publicării
30.06.2020 15:09
Anunț de atribuire
CAN1039671
Termen limită
31.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087974

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

234.324 RON

din 234.324,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.