Atribuită
Anunț de participare
Consumabile necesare Injectoarelor substantei de contrast in vederea efectuarii investigatiilor tip Computer Tomograf
- Număr anunț
- CN1022371
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826.416 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1048904
- Termen limită
- 14.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 127-310057
- Documentație de atribuire
- DF1087921
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 826.416 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit seringa compatibila cu injectomatul, tip SALIENT Dual/Singl… | 292.320 RON | Lumamed Health&Care | — |
| 2 | Kit tub conector pacient de joasa presiune spiralat in T, compa… | 75.600 RON | — | |
| 3 | Kit tub conector pacient de joasa presiune spiralat simplu, com… | 244.800 RON | — | |
| 4 | Filme tip AGFA | 213.696 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT SRL CUI RO 18258178
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEGACONS-BRILLAGO SRL CUI 26560036
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.