Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Furnizare, instalare si punere in functiune UPS 200kVA
- Număr anunț
- CN1022364
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- UPS DISTRIBUTION SRL (CUI 13675662)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302.521 RON
- Valoare atribuită
- 297.985 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2020 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1042651
- Termen limită
- 04.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 127-309946
- Documentație de atribuire
- DF1087812
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UPS DISTRIBUTION SRL CUI RO 13675662
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RIELLO UPS ROMANIA SRL CUI RO 1812359
Valoare atribuită
297.985 RON
din 302.521 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 4.536 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.