Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat
ACORD CADRU CONSUMABILE MEDICALE
- Număr anunț
- CN1022370
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450.000 RON
- Valoare atribuită
- 238.300 RON 83,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1044047
- Termen limită
- 03.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 127-310061
- Documentație de atribuire
- DF1087730
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1087730.pdf
- Instructiuni ofertanti.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 238.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MANUSI EXAMINARE | — | TZMO ROMANIA 3 contracte | 11.550 RON |
| TZMO ROMANIA · contract A 126 · 07.01.2021 | 3.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract A 5344 · 06.10.2020 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract A 2242 · 21.04.2021 | 8.550 RON | |||
| 2 | HALATE UZ UNIC TIP VIZITATOR | — | LUAN VISION 3 contracte | 188.500 RON |
| LUAN VISION · contract A 6370 · 06.10.2021 | 37.700 RON | |||
| LUAN VISION · contract A 2238 · 21.04.2021 | 150.800 RON | |||
| LUAN VISION · contract A 5341 · 06.10.2020 | — | |||
| 3 | HALATE UZ UNIC CHIRURGICAL | — | STERIL ROMANIA 2 contracte | 38.250 RON |
| STERIL ROMANIA · contract A 6371 · 06.10.2021 | 38.250 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract A 5343 · 06.10.2020 | — | |||
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Valoare atribuită
238.300 RON
din 1.450.000 RON estimat
83,6%
Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 1.211.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.