Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,2% sub estimat

Covoare bituminoase, asigurarea scurgerii apelor pluviale și siguranță rutieră pe DJ282D : Podu Iloaiei (DN 28) - Scobâlțeni, km.15+751 - 17+684

Număr anunț
SCN1065428
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
CONEST SA (CUI 1959695)
Cod CPV
45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.811.765 RON
Valoare atribuită
1.609.735,08 RON 11,2% sub estimat
Data publicării
18.03.2020 14:39
Anunț de atribuire
SCNA1039088
Termen limită
06.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080029

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007

Valoare atribuită

1.609.735,08 RON

din 1.811.765 RON estimat 11,2%

Adjudecat la 88,8% din estimat · economie 202.029,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.