Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto Mirrorless CANON EOS M200, 24.1 MP, Wi-Fi, negru + Obiectiv 15-45mm IS

Număr anunț
DA32299284
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS I-VIII CAUAS (CUI 17337850)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
27.12.2022 00:00
Data finalizării
28.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON