Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
Achiziție tractor cu remorcă ,comuna Mărașu,județul Brăila
- Număr anunț
- SCN1065427
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARASU (CUI 4342685)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.551 RON
- Valoare atribuită
- 205.000 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2020 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1037588
- Termen limită
- 02.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080026
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DIAGAR SRL CUI RO 32179460
Valoare atribuită
205.000 RON
din 226.551 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 21.551 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.