Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,9% sub estimat

Servicii pentru productia unor materiale video, audio si bannere electronice pentru promovarea Curtii de Conturi a Romaniei

Număr anunț
SCN1065424
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
GODMOTHER SRL (CUI 9997589)
Cod CPV
92111210-7 · Productie de filme publicitare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143.500 RON
Valoare atribuită
96.300 RON 32,9% sub estimat
Data publicării
18.03.2020 14:14
Anunț de atribuire
SCNA1038380
Termen limită
22.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080020

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GODMOTHER SRL CUI RO 9997589
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

96.300 RON

din 143.500 RON estimat 32,9%

Adjudecat la 67,1% din estimat · economie 47.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.