Atribuită Cumpărare directă

PACHET STOCARE- Scoala Motca si Boureni

Număr anunț
DA35744216
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOTCA (CUI 14152998)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.326,05 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326,05 RON