Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat
Asigurarea mentenanței preventive, corective, evolutive si adaptive, în vederea îmbunătățirii parametrilor de funcționare ai Sistemului Național de Informații privind Vizele – SNIV si subsistemelor aferente acestuia(NVIS, VIS Mail etc)
- Număr anunț
- CN1022384
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72315100-7 · Servicii de asistenta privind retelele de informatii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.314.228,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.661.036 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1046689
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 127-311031
- Documentație de atribuire
- DF1087924
Documente
Documentația de atribuire
- Acord -cadru Mentenanta SNIV.DOC.p7s
- Anexa 1 caiet de sarcini- Descrierea functionaliitatilor componentelor SNIV eVIZA.docx.p7s
- Anexa 2 caiet de sarcini- Echipamente-tehnologii-licente SNIV eVIZA.docx.p7s
- Caiet de Sarcini mentenanta SNIV eVIZA.docx.p7s
- FisaDate_DF1087924.pdf
- Formulare.docx.p7s
- ModelContract_DF1087924.pdf
- Model_Contract Subsecvent.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Asociați 2
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
TECHNOLOGY SYSTEMS AND SERVICES INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 29451076
Valoare atribuită
5.661.036 RON
din 6.314.228,80 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 653.192,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.