Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA SANO OPTIMA 13 16 OPTIMA SACI 120L ALBASTRI 5 9 SACI MENAJ SANO OPTIMA 35L/15B 11 4

Număr anunț
DA32305989
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUZESCU (CUI 18987266)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
38.144.046 RON
Data publicării
28.12.2022 00:00
Data finalizării
29.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.144.046 RON