Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta procedura de achizitie pt. Modernizare strazi in comuna Fundeni,jud. Galati.

Număr anunț
DA32313484
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDENI (CUI 3126837)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.971.621 RON
Data publicării
28.12.2022 00:00
Data finalizării
29.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.971.621 RON