Atribuită Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU SI ALTE ARTICOLE DE PAPETARIE/BIROTICA

Număr anunț
DA35738910
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.356,30 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.356,30 RON