Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE CTG MONITOR FETAL BIONET FC 700 / FC700 215x23 m - este hartie speciala nu hartie ecg

Număr anunț
DA32311210
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.847.422 RON
Data publicării
28.12.2022 00:00
Data finalizării
29.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.847.422 RON