Ofertă acceptată Cumpărare directă

lampa gaz cu butelie

Număr anunț
DA32311155
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Cod CPV
35312000-4 · Pistoale cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.134.950 RON
Data publicării
28.12.2022 00:00
Data finalizării
29.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.134.950 RON