Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de coexistenta in vederea emiterii avizului de amplasament favorabil al SDEE TN Suc. SM

Număr anunț
DA32303237
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.494.676 RON
Data publicării
27.12.2022 00:00
Data finalizării
29.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.494.676 RON