Atribuită Cumpărare directă

LEGUME FRUCTE SI ALTE ALIMENTE

Număr anunț
DA35735192
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”POIENI?A” (CUI 17968533)
Furnizor / câștigător
S N Y AVANTAJ SRL (CUI 17511255)
Cod CPV
15851200-0 · Paste fainoase preparate si cuscus (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
518,20 RON
Data publicării
16.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

518,20 RON