Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Servicii Integrate de Facility Management
- Număr anunț
- CN1003052
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- BUILDING SUPPORT SERVICES SRL (CUI 15594530)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.480.404,14 RON
- Valoare atribuită
- 18.483.281,07 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1010582
- Termen limită
- 10.09.2018 11:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 154-354252
- Documentație de atribuire
- DF1018664
Documente
Documentația de atribuire
- Acorduri cadru si Contracte subsecvente.rar.p7s
- CS + Anexe la CS.rar.p7s
- FisaDate_DF1018664.pdf
- Modele de formulare.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BUILDING SUPPORT SERVICES SRL CUI RO15594530
Valoare atribuită
18.483.281,07 RON
din 19.480.404,14 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 997.123,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.