Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie obiective, institutii de invatamant din orasul Ungheni si loc. Vidrasa

Număr anunț
DA32312834
Autoritate contractantă
ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.579.619 RON
Data publicării
28.12.2022 00:00
Data finalizării
30.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.579.619 RON