Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de actualizare antivirus pentru Ministerul Justiției pentru anul 2023

Număr anunț
DA32318152
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
72212761-1 · Servicii de dezvoltare de software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.129.422 RON
Data publicării
29.12.2022 00:00
Data finalizării
30.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.129.422 RON