Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA SI ORDINE, DE PROTECTIE SI SUPRAVEGHERE UMANA PENTRU SPITALUL CLINIC CF CRAIOVA

Număr anunț
DA32318305
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.166.597 RON
Data publicării
29.12.2022 00:00
Data finalizării
30.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.166.597 RON