Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie tehnica de executie si executia lucrarilor de intretinere curenta drumuri

Număr anunț
DA32318449
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.770.870 RON
Data publicării
29.12.2022 00:00
Data finalizării
30.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.770.870 RON