Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. întreţ. periodică şi reparare echip. componente ale S.E.S. instal in imob. C.N.P.R. S.A.

Număr anunț
DA32318884
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.430.948 RON
Data publicării
29.12.2022 00:00
Data finalizării
30.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.430.948 RON