Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Calculatoare personale tip desktop – 450 buc
- Număr anunț
- CN1003194
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- ASK 4 IT SRL (CUI 23469430)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945.000 RON
- Valoare atribuită
- 933.750 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 02:01
- Anunț de atribuire
- CAN1007060
- Termen limită
- 19.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 155-355219
- Documentație de atribuire
- DF1019151
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini calculatoare personale 450 buc.doc.p7s
- contract furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1019151.pdf
- formulare furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430
Valoare atribuită
933.750 RON
din 945.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 11.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.