Ofertă acceptată Cumpărare directă

ucrări de reparații generale și de renovare Școala Gimnaziala Provița de Jos, str Principala nr170

Număr anunț
DA32309061
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,COMUNA PROVITA DE JOS (CUI 29021010)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.564.201 RON
Data publicării
28.12.2022 00:00
Data finalizării
30.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.564.201 RON