Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de retea – Wi-Fi as a Service

Număr anunț
DA32319386
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.021.138 RON
Data publicării
30.12.2022 00:00
Data finalizării
31.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.021.138 RON