Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,8% sub estimat
ECHIPAMENT INDIVIDUAL DE PROTECTIE - Manusi de lucru
- Număr anunț
- SCN1065533
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- METALSIM COMPANY SRL (CUI 6327215)
- Cod CPV
- 18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.682 RON
- Valoare atribuită
- 84.847,93 RON 52,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2020 17:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1037162
- Termen limită
- 30.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080191
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Valoare atribuită
84.847,93 RON
din 179.682 RON estimat
52,8%
Adjudecat la 47,2% din estimat · economie 94.834,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.