Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,4% sub estimat
Acord cadru furnizare produse agro-alimentare
- Număr anunț
- CN1022429
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.221 RON 80,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2020 11:03
- Anunț de atribuire
- CAN1042092
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087992
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Cristim 2 Prodcom CUI RO 6561703
Valoare atribuită
13.221 RON
din 67.500 RON estimat
80,4%
Adjudecat la 19,6% din estimat · economie 54.279 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.