Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Execuție lucrări și furnizare echipamente tehnologice și funcționale pentru obiectivul: ”CONSTRUIRE SI MODERNIZARE GRADINITE IN LOCALITATILE COCIUBA MARE, PETID, CHESA [PETID-construcție existentă]”

Număr anunț
SCN1065501
Autoritate contractantă
COMUNA COCIUBA MARE (CUI 4856058)
Furnizor / câștigător
TIMOVLADIAN AQUA PARC SRL (CUI 25558321)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491.404,20 RON
Valoare atribuită
490.484,17 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
19.03.2020 14:27
Anunț de atribuire
SCNA1037317
Termen limită
08.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080140

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

490.484,17 RON

din 491.404,20 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 920,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.