Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Vaccinuri de uz veterinar

Număr anunț
SCN1065497
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Braila (CUI 4205645)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.350 RON
Valoare atribuită
107.140,20 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
19.03.2020 14:12
Anunț de atribuire
SCNA1035491
Termen limită
01.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080137

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 112.350 RON Adjudecat: 107.140,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Vaccin anticarbunos fl x 100 dz 22.850 RON FARMAVET 107.140,20 RON
2 Vaccin antirabic inactivat flx1 dz 89.500 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384

Valoare atribuită

107.140,20 RON

din 112.350 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 5.209,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.