Atribuită Anunț de participare

Reactivi si consumabile de laborator pentru sectia UPU-SMURD

Număr anunț
CN1022407
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.728.032 RON
Data publicării
04.07.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1041157
Termen limită
11.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 128-312779
Documentație de atribuire
DF1088043

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 11.728.032 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi determinare gaze în sânge compatibil cu analizorul St… 568.800 RON HDL Union
2 Reactivi si consumabile compatibili cu Aparat de determinare a … 4.103.232 RON SYNTTERGY CONSULT S.R.L.
3 Reactivi compatibili cu analizorul automat de imunologie AFIAS 1 7.056.000 RON REBEMEDICAL SRL

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HDL UNION SRL CUI RO 16646521
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REBEMEDICAL SRL CUI RO 29036690

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.