Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
1. Achiziție buldoexcavator cu roti egale și dotari suplimentare pentru implementarea proiectului „Dotarea serviciului public de alimentare cu apă Cerna cu buldoexcavator, judetul Tulcea”
- Număr anunț
- SCN1065463
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERNA (CUI 4794052)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502.812,88 RON
- Valoare atribuită
- 497.930 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2020 09:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1040447
- Termen limită
- 09.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080079
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
497.930 RON
din 502.812,88 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.882,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.