Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat

Servicii de asigurari voluntare de sanatate

Număr anunț
CN1019851
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
SIGNAL IDUNA ASIGURARE REASIGURARE S.A. (CUI 23545104)
Cod CPV
66512210-7 · Servicii de asigurare voluntara de sanatate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659.400 RON
Valoare atribuită
547.680 RON 16,9% sub estimat
Data publicării
19.03.2020 01:38
Anunț de atribuire
CAN1036397
Termen limită
27.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 056-132822
Documentație de atribuire
DF1079741

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

547.680 RON

din 659.400 RON estimat 16,9%

Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 111.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.