Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat

Contract de achiziție publică lucrǎri ,,Creșterea eficienței energetice a blocurilor de locuințe G164 și 80 scara A din Municipiul Zalău”

Număr anunț
SCN1065564
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.540.742 RON
Valoare atribuită
2.019.954,04 RON 20,5% sub estimat
Data publicării
20.03.2020 12:24
Anunț de atribuire
SCNA1040918
Termen limită
08.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080227

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.540.742 RON Adjudecat: 2.019.954,04 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ,,Creșterea eficienței energetice a blocului de locuințe G164 d… 1.874.325 RON
2 ,"Creșterea eficienței energetice a blocului de locuințe 80 (sc… 666.417 RON AVRIL 2.019.954,04 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.019.954,04 RON

din 2.540.742 RON estimat 20,5%

Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 520.787,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.