Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
Furnizarea de piese de schimb și servicii de întreținere, asistență tehnică și intervenție în caz de defecțiune a echipamentelor IT (fotocopiatoare, multifuncționale, imprimante și scannere) din dotarea AM POR și a structurilor suport
- Număr anunț
- CN1022433
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599.040 RON
- Valoare atribuită
- 432.265,64 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1044998
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 128-313693
- Documentație de atribuire
- DF1087860
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU model.doc.p7s
- Caiet Sarcini Service +PIESE.doc.p7s
- contract subsecvent model.docx.p7s
- FisaDate_DF1087860.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERT COPY SERVICE SRL CUI RO 14240950
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAAT ELECTRONIC SYSTEMS SRL CUI 28009778
Valoare atribuită
432.265,64 RON
din 599.040 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 166.774,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.