Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 74,1% sub estimat

SERVICII DE VERIFICARE, TESTARE, CURĂŢARE, REPARARE ŞI RECONDIŢIONARE A CAPETELOR DE TIPAR DIGITAL KODAK VERSAMARK 9 INCH ŞI 2 INCH

Număr anunț
CN1019871
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.766.364 RON
Valoare atribuită
974.592,25 RON 74,1% sub estimat
Data publicării
20.03.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1035620
Termen limită
27.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 064-153139
Documentație de atribuire
DF1079809

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 3.766.364 RON Adjudecat: 974.592,25 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de verificare, testare, curăţare, reparare şi recondiţ… 2.993.830 RON PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. 5 contracte 519.414,95 RON ↓82,7%
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 85 · 12.06.2020
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 2 · 27.05.2021 163.449,40 RON
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 3 · 07.09.2021 161.860,07 RON
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 4 · 20.10.2021 85.208,59 RON
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 1 · 29.10.2020 108.896,89 RON
2 Servicii de verificare, testare, curatare, reparare si recondit… 772.534 RON PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. 3 contracte 455.177,30 RON ↓41,1%
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 86 · 12.06.2020
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 1 · 29.10.2020 300.288,56 RON
PRIMATEHNIC SERVICE S.R.L. · contract 2 · 11.03.2021 154.888,74 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

974.592,25 RON

din 3.766.364 RON estimat 74,1%

Adjudecat la 25,9% din estimat · economie 2.791.771,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.