Atribuită Cumpărare directă

Noptiera pat spital DUBLA HPL plus rama ALUMINIU cu masa, suport sticla si rafturi

Număr anunț
DA35754747
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39143123-4 · Noptiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
146.895 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146.895 RON