Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Telefoane mobile- SRTFC Timisoara

Număr anunț
CN1022462
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.674,26 RON
Valoare atribuită
22.495 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
02.07.2020 12:39
Anunț de atribuire
CAN1040765
Termen limită
03.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083983

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

22.495 RON

din 25.674,26 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 3.179,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.