Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Lucrări de execuție având ca obiect „CONSTRUIRE SPAȚIU COMUN DE PETRECERE A TIMPULUI LIBER ȘI BAZĂ DE RECUPERARE”

Număr anunț
SCN1065637
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA POPESTI (CUI 15651961)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821.504,05 RON
Valoare atribuită
805.690,83 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
23.03.2020 12:57
Anunț de atribuire
SCNA1037323
Termen limită
13.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080348

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOCIM S.R.L. CUI RO 6535054
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
CEZIANA STAR SRL CUI RO 16700167
Subcontractanți 1
ELECTRO VITAL SRL CUI 24324560

Valoare atribuită

805.690,83 RON

din 821.504,05 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 15.813,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.