Atribuită Anunț de participare

Baterii de acumulatori pentru automotoarele Desiro SR 20 D

Număr anunț
CN1022452
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
START ENERGIA SRL (CUI 7244061)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307.580 RON
Valoare atribuită
307.580 RON
Data publicării
07.07.2020 01:40
Anunț de atribuire
CAN1041266
Termen limită
07.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 129-317592
Documentație de atribuire
DF1088065

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
START ENERGIA SRL CUI RO 7244061
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

307.580 RON

din 307.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.