Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat
Contract achizitie echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1019949
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.050.420,17 RON
- Valoare atribuită
- 2.377.647 RON 22,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1039231
- Termen limită
- 18.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 059-140874
- Documentație de atribuire
- DF1080101
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 3.050.420,17 RON Adjudecat: 2.377.647 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Aparat de Microscopie Confocala in vivo | 1.117.647,06 RON | PROTON IMPEX 2000 | 1.117.647 RON |
| 4 | Aparat radiologie | 1.932.773,11 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 1.260.000 RON ↓34,8% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 4
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 3
DTL MEDICAL SRL CUI RO 22444730
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Valoare atribuită
2.377.647 RON
din 3.050.420,17 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 672.773,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.