Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,3% sub estimat

ECHIPAMENT INDIVIDUAL DE PROTECTIA MUNCII - DS NEAMT

Număr anunț
CN1019951
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679.178 RON
Valoare atribuită
323.989 RON 52,3% sub estimat
Data publicării
24.03.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1039388
Termen limită
30.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 059-140908
Documentație de atribuire
DF1079937

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

323.989 RON

din 679.178 RON estimat 52,3%

Adjudecat la 47,7% din estimat · economie 355.189 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.