Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Gaze tehnice
- Număr anunț
- SCN1065811
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111100-6 · Argon (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.052,40 RON
- Valoare atribuită
- 24.131,40 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2020 16:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1037336
- Termen limită
- 08.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080600
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Valoare atribuită
24.131,40 RON
din 25.052,40 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 921 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.