Atribuită Anunț de participare

Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru execuţia lucrărilor Mărirea capacității peluzelor stadionului UTA – modificări şi completări

Număr anunț
CN1020083
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
THM PLUS SRL (CUI 17201548)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.657 RON
Valoare atribuită
72.626,40 RON
Data publicării
25.03.2020 16:05
Anunț de atribuire
CAN1035435
Termen limită
28.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1080597

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
THM PLUS SRL CUI 17201548

Valoare atribuită

72.626,40 RON

din 72.657 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.