Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 90,7% sub estimat

Acord-cadru furnizare "Paine semialba 0.400 kg - paine fara sare 0.400 kg si Cozonac cu nuca si cacao 0.400 kg"

Număr anunț
CN1022521
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
LIDO GIRBEA SRL (CUI 1365030)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186.581,08 RON
Valoare atribuită
17.355 RON 90,7% sub estimat
Data publicării
03.07.2020 15:12
Anunț de atribuire
CAN1040055
Termen limită
03.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088316

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 17.355 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine semialba 0.400 kg si paine fara sare 0.400 kg LIDO GIRBEA 2 contracte 17.355 RON
LIDO GIRBEA · contract 44126 · 21.08.2020
LIDO GIRBEA · contract 44127 · 21.08.2020 17.355 RON
2 Cozonac cu nuca si cacao 0.400 kg Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIDO GIRBEA SRL CUI RO 1365030

Valoare atribuită

17.355 RON

din 186.581,08 RON estimat 90,7%

Adjudecat la 9,3% din estimat · economie 169.226,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.