- Număr anunț
- SCN1065778
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183.190 RON
- Valoare atribuită
- 239.985 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 11:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1037776
- Termen limită
- 06.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080550
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- duae.xml
- FisaDate_DF1080550.pdf
- NJ1.docx.p7s
- NJ2.docx.p7s
- NJ3.docx.p7s
- NJ4.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
239.985 RON
din 183.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro