Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare consumabile pentru echipamentele de tipărit (cartușe, tonere și unități de imagine)
- Număr anunț
- SCN1065754
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.000 RON
- Valoare atribuită
- 548.897,09 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2020 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1039190
- Termen limită
- 01.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080516
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
548.897,09 RON
din 550.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.102,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.